Ресторанний комплекс розташований в стінах найдавнішої, найціннішої пам’ятки Ужгорода, архітектурній споруді національного значення, у середньовічному Ужгородському замку ХІІІ століття. Ресторан працює з 1999 року. Ми спеціалізуємось на локальній (закарпатська, угорська) та популярній європейській кухні. Наші беззаперечні плюси – це смачні страви, свіже повітря в центрі міста та віддаленість від житлових кварталів і міської метушні. Замок розташований в історичному центрі Ужгорода, на найдавнішій вулиці міста – Капітульній. На цій же вулиці знаходяться юридичний факультет УжНУ та Хресто-Воздвиженський кафедральний собор Української грекокатолицької церкви.

Ресторанний комплекс «Ужгородський замок» – це основний ресторан, дегустаційний зал і крита тераса (працює з квітня по жовтень). На період роботи тераси додається меню мангала.

Ресторан розмістився у стінах оборонного муру Ужгородського замку, при вході в замок за кам’яним мостом. Ресторан складається з двох невеличких залів з каміном і може прийняти 30 гостей (фуршет – до 40 гостей). Ресторанні зали розташовані в тому самому місці, де в середині XVIII століття була кімната стражників, які охороняли в’їзд на замковий міст. Інтер’єр ресторану аутентичний і тому унікальний. Ви можете розташуватися за затишним столиком в одному з двох приміщень. Зверніть увагу на камінну решітку – на ній зображений герб Другетів – італійського аристократичного роду французького походження. На стінах портрети власників замку – благородних Філіпа Другета, Міклоша Берчені, Крістіни Чакі.

Дегустаційний зал знаходиться на території Ужгородського замку у найдревнішій споруді внутрішнього замку, вхід до нього розташовано біля скульптури Гермеса. Дегустаційний зал було відкрито лише у 2008 році після проведених нами тривалих ремонтнореставраційних робіт. Як стверджують історики, раніше тут була трапезна для челяді та зберігались діжки з віном. Зал працює з 10.00 до 17.00 як музей, тут проводиться дегустація вина. Також за попереднім замовленням проводяться конференції і банкети. Приймаємо у приміщенні дегустаційного залу до 50 гостей банкет, до 75 гостей фуршет, до 70 гостей конференція. Зал обладнано фоновим звуком, та проектором з екраном.

Наша тераса розташована у замковому рові і з неї відкривається чудовий вид на стародавні середньовічні стіни замку та скансен. Тераса може прийняти до 40 гостей (60 фуршет), має дитячий куточок з альбомами для малювання та фломастерами. Стіни тераси прикрашені картинами, що зображають фрагменти середньовічного життя. Всі вони виконані закарпатськими художниками в старовинній техніці. За словами наших гостей, спостерігання за замковими мурами дуже надихає.