Ресторанний комплекс розташований в стінах найдавнішого, найціннішого пам’ятника м.Ужгорода, архітектурній споруді світового значення, в замку ХІІІ-XVIII століть.

Замок розташований в історичному центрі м.Ужгорода, на вулиці Капітульній. Трохи нижче по тій же вулиці знаходиться Хрестовоздвиженський кафедральний собор Української греко-католицької церкви.

Ресторанний комплекс «Ужгородський замок» включає в себе основний ресторан і відкриту круглий рік дерев’яну терасу. Ресторан розмістився в одному з приміщень Ужгородського замку, а тераса, виконана в оригінальному стилі, органічно вписалася в околозамковий рів. Ресторан складається з двох залів. Перший зал розрахований на 30 осіб (фуршет – до 60 осіб), камінний зал – на 20 осіб (фуршет – 30 осіб). На терасі можуть розміститися 40 осіб (фуршет – до 70 осіб).

Ресторанні зали розташовані в тому самому місці, де в середні століття була кімната стражників, які охороняли в’їзд на замковий міст. Інтер’єр ресторану автентичний і тому унікальний. Ви можете розташуватися за затишним столиком в одному з двох невеликих приміщень. Зверніть увагу на камінну решітку – на ній зображений герб Другетів – італійського аристократичного роду французького походження. Погляньте на портрети власників замку – благородних Другетів, Міклоша Берчені, Крістіни Чакі.

З тераси відкривається чудовий вид на кам’яні середньовічні стіни. Тераса мебльована столиками та кріслами з лози, виготовленими закарпатськими майстрами народної творчості в селі Іза Хустського району. Стіни тераси прикрашені картинами, що зображають фрагменти середньовічного життя. Всі вони виконані закарпатськими художниками в старовинній техніці.

На території, впритул прилягає до замкових стін, розташований скансен – музей під відкритим небом, в якому зібрані унікальні пам’ятки дерев’яного народного зодчества. Тут повністю відтворена невелике село, з церквою, школою, кузнею, трактиром. В хатках збережена кухонне начиння, одяг, предмети інтер’єру, старовинні книги. Всі ці речі збиралися протягом багатьох років по селах нашої області, вони як би повертають нас у минуле, зберігають яскраву і відчутну зв’язок між нами і попередніми поколіннями.